GRZYBY

Napisz lub zadzwoń do nas

borowiki marynowane w słoiku

BOROWIKI MARYNOWANE

Borowiki marynowane marki Orzeł Polska to wyselekcjonowane grzyby o najwyższej jakości (klasa A). Wszystkie nasze grzyby marynowane przygotowywane są według jednej rodzinnej receptury. Wyjątkowy przepis i nasza pasja do grzybów stanowią gwarancję ich wyjątkowego smaku. Stworzone wyłącznie z naturalnych składników.

Skład

Borowiki 50%, woda, marchew, ocet, cebula, cukier, sól, gorczyca, liść laurowy, pieprz.

300g/ 150g

kurki marynowane w słoiku

KURKI MARYNOWANE

Kurki marynowane marki Orzeł Polska to dokładnie wyselekcjonowane grzyby najwyższej jakości (klasa A) i odpowiedniej wielkości. Do naszych słoików trafiają jedynie młode, małe i zdrowe owocniki. Kurki marynowane nadają się idealnie do sałatek, kanapek czy podgryzania. Kurki czyli inaczej „pieprznik jadalny” doceniany jest ze względu na smak, aromat oraz twardość i chrupkość.

Skład

Kurki 43%, woda, marchew, ocet, cebula, cukier, sól, gorczyca, liść laurowy, pieprz.

300g/ 130g

podgrzybki marynowane w słoiku

PODGRZYBKI MARYNOWANE

Podgrzybki marynowane marki Orzeł Polska to najwyższej jakości grzyby z polskich lasów (do naszych słoików trafiają grzyby jedynie klasy A) i tradycyjna receptura stworzona z pasji do marynowania. Podgrzybki to jedne z najbardziej cenionych grzybów w Polsce i na świecie. Produkt zawiera jedynie naturalne składniki.

Skład

Podgrzybki 51%, woda, marchew, ocet, cebula, cukier, sól, gorczyca, liść laurowy, pieprz.

300g/ 160g

maślaki marynowane w słoiku

MAŚLAKI MARYNOWANE

Maślaki marynowane marki Orzeł Polska to najwyższe jakości grzyby zbierane wyłącznie w polskich lasach. We wszystkich naszych grzybach marynowanych używamy jedynie grzybów klasy A, co stanowi gwarancję jakości. Maślaki marynowane to ulubione grzyby całej naszej rodziny ze względu na ich wyjątkowy smak. Produkt nie zawiera żadnych ulepszaczy, barwników czy konserwantów. W słoiku znajdziecie jedynie naturalne składniki.

Skład

Maślaki 51%, woda, marchew, ocet, cebula, cukier, sól, gorczyca, liść laurowy, pieprz.

300g/ 160g

Grzyby marynowane w słoiku

Domowe przetwory w słoikach, takie jak grzyby marynowane, przeżywają teraz absolutny renesans. Każdy z nas chce wrócić do smaków dzieciństwa i spróbować przetworów, które przygotowywały dla nas mamy i babcie w rodzinnych domach. Właśnie dlatego sklep internetowy Orzeł Polska ma w swojej ofercie marynowane grzyby w zalewie octowej takie jak:

  • borowiki marynowane
  • kurki marynowane
  • podgrzybki marynowane
  • maślaki marynowane

Grzyby klasy A od Orzeł Polska

Przetwory Orzeł Polska przygotowujemy tylko z grzybów klasy A z polskich lasów, aby zapewnić Państwu najwyższą jakość składników. Grzybki, cebulę, marchewkę, ocet i ziarna gorczycy zamawiamy tylko u najlepszych, ekologicznych dostawców. Stawiamy na naturalne składniki i staranne przygotowania. To podstawa smaku naszych przetworów. Żadnych ulepszaczy, barwników, czy konserwantów. Takie chemiczne substancje są zakazane w naszych zakładach produkcyjnych.

Grzyby marynowane w zalewie octowej Orzeł Polska to niskokaloryczne, naprawdę zdrowe przekąski i świetne uzupełnienie najpopularniejszych polskich dań zarówno na lato, jak i na zimę. Nasze weki i przetwory domowe trafiają na stoły w całej Polsce i za granic już od 1989 roku. Wiemy, co robić, aby polskie grzyby marynowane były prawdziwą ucztą dla podniebienia.

Jak przyrządzić idealne marynowane grzyby w słoiku?

Tradycyjna receptura na grzyby w słoiku od babci Jadzi, mamy założyciela firmy Orzeł Polska, to bardzo prosty, zdrowy i pyszny sposób marynowania grzybków. Przygotowanie grzybów marynowanych jest bardzo proste, ale trudno odtworzyć ten przepis. Podobne przepisy również. Wymagają one lat doświadczenia w kuchni, najwyższej jakości warzyw i grzybów, a także zachowania odpowiednich proporcji. Jak to zrobić?

Przepis na grzyby marynowane babci Jadzi

Składniki? Potrzebujesz 2-3 szklanki wody na słoik, marchew, ocet, sól, cukier i cebulę, a do tego szczyptę przypraw. Kluczowe są tutaj pieprz, liście laurowe, kilka kulek ziela angielskiego i gorczyca. Do tego zalewa na occie. Uwaga: używamy octu spirytusowego naprawdę najwyższej klasy.

Jak przyrządzić takie grzyby marynowane w słoiku? Kilkaset gram polskich grzybów leśnych należy pokroić na mniejsze kawałki, wrzucić do garnka, zalać garnek wodą ze szczyptą soli, obgotować razem z cebulą. Następnie kawałki grzybków trzeba przełożyć do słoików, zalać zalewą, dodać przyprawy, zamknąć szczelnie słoiki i odstawić do góry dnem. Przepis wydaje się prosty, jednak nie tak łatwo odtworzyć coś, nad czym rodzina babci Jadzi pracowała całe pokolenia.

Gdzie zamówić grzyby leśne w słoikach przez internet?

Sklep online Orzeł Polska to miejsce, gdzie można zamówić polskie przetwory i weki przez internet z dostawą do domu. W naszym sklepie internetowym grzyby marynowane zamawiasz bezpośrednio od producenta. Nasze słoiki wyślemy bezpieczną przesyłką w każde miejsce dla miłośników grzybów w Polsce i za granicą dla Polonii, która tęskni za domowymi przysmakami. Możesz zapłacić przelewem lub gotówką przy odbiorze paczki.

Kontakt

Adres

ul. Puławska 27,
05-532 Baniocha

Telefon

+48 502 645 360

E-mail

office@orzelpolska.com